Cideco A |
VS |
Sedalo |
17 - 15 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
Club Almirante Brown | Aguilar, Alejandra |
Finalizado |
|
Mun. Vicente López A |
VS |
Argentinos Juniors |
27 - 30 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
| Celin, Valeria |
|
|
Libre 2 A |
VS |
Colegio Ward |
0 - 2 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
Estudiantes de La Plata A |
VS |
Bartolomé Mitre |
40 - 23 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
San Lorenzo de Almagro | Rodríguez Saiach, Pablo Hernán |
|
|
Vélez Sarsfield A |
VS |
Muñiz |
38 - 33 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
| Saldaña, Juan |
|
|
Nuestra Señora de Luján A |
VS |
Libre |
2 - 0 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
Esc. Manuel Dorrego A |
VS |
C.A. River Plate |
25 - 19 |
10/09/2022 10:30 |
Infantiles |
| Zonca Lara, Martina |
|
|
SAG Villa Ballester A |
VS |
Ferro Carril Oeste |
29 - 23 |
10/09/2022 09:30 |
Infantiles |
| Sotelo, Francisco |
Finalizado |
|
Cideco A |
VS |
Sedalo |
27 - 37 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
Club Almirante Brown | Aguilar, Alejandra / Vazquez, Ayelen |
Finalizado |
|
Mun. Vicente López A |
VS |
Argentinos Juniors |
31 - 23 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
| Celin, Valeria / Flores, Roger German |
|
|
Libre 2 A |
VS |
Colegio Ward |
0 - 2 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
Estudiantes de La Plata A |
VS |
Bartolomé Mitre |
35 - 27 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
San Lorenzo de Almagro | Rodríguez Saiach, Pablo Hernán / Mora, Kevin Axel |
|
|
Vélez Sarsfield A |
VS |
Muñiz |
35 - 26 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
| Saldaña, Juan |
|
|
Nuestra Señora de Luján A |
VS |
Libre |
2 - 0 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
Esc. Manuel Dorrego A |
VS |
C.A. River Plate |
40 - 23 |
10/09/2022 11:30 |
Menores |
| Zonca Lara, Martina / Borrás Luque, María José |
|
|
SAG Villa Ballester A |
VS |
Ferro Carril Oeste |
41 - 35 |
10/09/2022 10:30 |
Menores |
| Sotelo, Francisco / Winkler, Brenda |
|
|
Cideco A |
VS |
Sedalo |
27 - 27 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
Club Almirante Brown | Agüero, Ana luz / Vazquez, Ayelen |
Finalizado |
|
Mun. Vicente López A |
VS |
Argentinos Juniors |
21 - 27 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
| Celin, Valeria / Flores, Roger German |
|
|
Libre 2 A |
VS |
Colegio Ward |
0 - 2 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
Estudiantes de La Plata A |
VS |
Bartolomé Mitre |
26 - 27 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
San Lorenzo de Almagro | Heredia, Matias / Mora, Kevin Axel |
|
|
Vélez Sarsfield A |
VS |
Muñiz |
36 - 30 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
| Saldaña, Juan / Gatto, Eluney |
|
|
Nuestra Señora de Luján A |
VS |
Libre |
2 - 0 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
Esc. Manuel Dorrego A |
VS |
C.A. River Plate |
42 - 15 |
10/09/2022 13:00 |
Cadetes |
| Zonca Lara, Martina / Borrás Luque, María José |
|
|
SAG Villa Ballester A |
VS |
Ferro Carril Oeste |
26 - 31 |
10/09/2022 12:00 |
Cadetes |
| Sotelo, Francisco / Winkler, Brenda |
|
|
Cideco A |
VS |
Sedalo |
34 - 36 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
Club Almirante Brown | Agüero, Ana luz / Gonzalez, Christian |
Finalizado |
|
Mun. Vicente López A |
VS |
Argentinos Juniors |
30 - 24 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Cimiotto, Nicolas Alejo / Ahumada, Sebastián |
|
|
Libre 2 A |
VS |
Colegio Ward |
0 - 2 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
Estudiantes de La Plata A |
VS |
Bartolomé Mitre |
31 - 33 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
San Lorenzo de Almagro | Heredia, Matias / Mora, Kevin Axel |
|
|
Vélez Sarsfield A |
VS |
Muñiz |
23 - 25 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Gatto, Eluney |
|
|
Nuestra Señora de Luján A |
VS |
Libre |
2 - 0 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
Esc. Manuel Dorrego A |
VS |
C.A. River Plate |
29 - 24 |
10/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Pucheta, Gonzalo / Medina, Facundo |
|
|
SAG Villa Ballester A |
VS |
Ferro Carril Oeste |
42 - 33 |
10/09/2022 15:00 |
Juveniles |
| Brecciarolli, Augusto / Barcena, Rodolfo |
|
|
Cideco A |
VS |
Sedalo |
22 - 20 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
Club Almirante Brown | Jaimes, Adrian Ezequiel / Manzanos, Adrian |
Finalizado |
|
Mun. Vicente López A |
VS |
Argentinos Juniors |
30 - 27 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
| Cimiotto, Nicolas Alejo / Ahumada, Sebastián |
|
|
Libre 2 A |
VS |
Colegio Ward |
0 - 2 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
Estudiantes de La Plata A |
VS |
Bartolomé Mitre |
31 - 27 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
San Lorenzo de Almagro | Heredia, Matias / Mora, Kevin Axel |
|
|
Vélez Sarsfield A |
VS |
Muñiz |
44 - 23 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
| Gatto, Eluney |
|
|
Nuestra Señora de Luján A |
VS |
Libre |
2 - 0 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
Esc. Manuel Dorrego A |
VS |
C.A. River Plate |
27 - 25 |
10/09/2022 16:00 |
Junior |
| Pucheta, Gonzalo / Medina, Facundo |
|
|
SAG Villa Ballester A |
VS |
Ferro Carril Oeste |
28 - 22 |
10/09/2022 13:30 |
Junior |
| Brecciarolli, Augusto / Barcena, Rodolfo |
|
|