Junior

POS Equipo J G E P GF GC DG PTS
1 Juventud Unida San Miguel (B) 2 2 0 0 84 46 38 6
2 Muñiz (B) 2 2 0 0 65 41 24 6
3 SAG Lomas de Zamora (B) 2 2 0 0 29 17 12 6
4 SAG Villa Ballester (B) 2 1 1 0 54 44 10 5
5 Bartolomé Mitre (B) 2 1 1 0 47 42 5 5
6 Platense (B) 2 1 1 0 45 42 3 5
7 Villa Modelo (B) 2 1 0 1 51 38 13 4
8 UBA (Ciudad Universitaria) (B) 2 1 0 1 43 45 -2 4
9 Banfield (B) 2 1 0 1 23 31 -8 4
10 All Boys (B) 2 1 0 1 19 27 -8 4
11 C.A. Huracán (B) 2 1 0 1 20 48 -28 4
12 San Lorenzo de Almagro (B) 2 0 1 1 48 56 -8 3
13 Estrella de Boedo (B) 2 0 0 2 41 56 -15 2
14 Sagrado Corazón (B) 2 0 0 2 36 64 -28 2
15 Libre (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0
15 Libre 2 (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0

Juveniles

POS Equipo J G E P GF GC DG PTS
1 SAG Lomas de Zamora (B) 2 2 0 0 41 20 21 6
2 Juventud Unida San Miguel (B) 2 2 0 0 83 64 19 6
3 Villa Modelo (B) 2 2 0 0 58 48 10 6
4 San Lorenzo de Almagro (B) 2 1 0 1 67 55 12 4
5 UBA (Ciudad Universitaria) (B) 2 1 0 1 56 49 7 4
6 Estrella de Boedo (B) 2 1 0 1 37 37 0 4
7 Muñiz (B) 2 1 0 1 47 54 -7 4
8 Bartolomé Mitre (B) 2 1 0 1 36 43 -7 4
9 C.A. Huracán (B) 2 1 0 1 31 45 -14 4
10 All Boys (B) 2 1 0 1 22 39 -17 4
11 SAG Villa Ballester (B) 1 1 0 0 32 25 7 3
12 Banfield (B) 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Sagrado Corazón (B) 2 0 0 2 51 60 -9 2
14 Platense (B) 2 0 0 2 47 63 -16 2
15 Libre (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0
15 Libre 2 (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0

Cadetes

POS Equipo J G E P GF GC DG PTS
1 SAG Villa Ballester (B) 2 2 0 0 59 39 20 6
2 Villa Modelo (B) 2 2 0 0 60 44 16 6
3 Bartolomé Mitre (B) 2 2 0 0 46 40 6 6
4 C.A. Huracán (B) 2 2 0 0 29 26 3 6
5 All Boys (B) 2 2 0 0 20 17 3 6
6 Estrella de Boedo (B) 2 1 0 1 72 36 36 4
7 Sagrado Corazón (B) 2 1 0 1 60 38 22 4
8 SAG Lomas de Zamora (B) 2 1 0 1 19 18 1 4
9 Banfield (B) 2 1 0 1 23 28 -5 4
10 Platense (B) 2 1 0 1 37 46 -9 4
11 Juventud Unida San Miguel (B) 2 0 1 1 47 48 -1 3
12 San Lorenzo de Almagro (B) 2 0 1 1 41 46 -5 3
13 UBA (Ciudad Universitaria) (B) 2 0 0 2 40 50 -10 2
14 Muñiz (B) 2 0 0 2 24 93 -69 2
15 Libre (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0
15 Libre 2 (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0

Menores

POS Equipo J G E P GF GC DG PTS
1 Sagrado Corazón (B) 2 2 0 0 65 28 37 6
2 Bartolomé Mitre (B) 2 2 0 0 72 49 23 6
3 SAG Villa Ballester (B) 2 2 0 0 50 28 22 6
4 UBA (Ciudad Universitaria) (B) 2 2 0 0 53 36 17 6
5 C.A. Huracán (B) 2 2 0 0 32 24 8 6
6 All Boys (B) 2 2 0 0 25 20 5 6
7 SAG Lomas de Zamora (B) 2 1 0 1 22 23 -1 4
8 Juventud Unida San Miguel (B) 2 1 0 1 59 64 -5 4
9 Estrella de Boedo (B) 2 1 0 1 54 62 -8 4
10 Banfield (B) 2 1 0 1 14 22 -8 4
11 San Lorenzo de Almagro (B) 2 0 0 2 54 67 -13 2
12 Muñiz (B) 2 0 0 2 38 53 -15 2
13 Platense (B) 2 0 0 2 36 51 -15 2
14 Villa Modelo (B) 2 0 0 2 28 67 -39 2
15 Libre (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0
15 Libre 2 (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0

Infantiles

POS Equipo J G E P GF GC DG PTS
1 Bartolomé Mitre (B) 2 2 0 0 50 20 30 6
2 Platense (B) 2 2 0 0 49 31 18 6
3 All Boys (B) 2 2 0 0 23 8 15 6
4 Banfield (B) 2 2 0 0 26 21 5 6
5 C.A. Huracán (B) 2 2 0 0 32 28 4 6
6 Sagrado Corazón (B) 2 1 0 1 33 31 2 4
7 UBA (Ciudad Universitaria) (B) 2 1 0 1 43 43 0 4
8 Estrella de Boedo (B) 2 1 0 1 42 45 -3 4
9 Muñiz (B) 2 1 0 1 39 43 -4 4
10 SAG Lomas de Zamora (B) 2 1 0 1 10 21 -11 4
11 San Lorenzo de Almagro (B) 2 1 0 1 29 44 -15 4
12 Juventud Unida San Miguel (B) 2 0 0 2 47 53 -6 2
13 SAG Villa Ballester (B) 2 0 0 2 41 48 -7 2
14 Villa Modelo (B) 2 0 0 2 30 50 -20 2
15 Libre (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0
15 Libre 2 (B) 0 0 0 2 0 4 -4 0