Defensores de Glew D |
VS |
C.A. Boca Juniors D |
2 - 0 |
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
SAG Polvorines D |
VS |
Ferro Carril Oeste D |
|
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
AFE – Unidxs Handball D |
VS |
San Fernando Handball D |
|
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
Villa Calzada D |
VS |
S.A.P.A. (Marcos Paz) D |
2 - 0 |
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
A.A.Quilmes D |
VS |
UNLu (Ciudad Lujan) D |
|
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
Club Deportivo Villa Elisa |
|
|
SAG Lomas de Zamora D |
VS |
Colegio San Jorge Loma Verde D |
36 - 13 |
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
| Britez, Patricio |
Ver Planilla |
|
Atlanta D |
VS |
U. La Plata D |
2 - 0 |
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
All Boys D |
VS |
Club Vecinal La Unión Villa Giambruno D |
|
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
C.A. Talleres |
|
|
Asoc. Deportiva Beata Handball D |
VS |
Banfield D |
|
24/09/2022 10:30 |
Infantiles |
Mun. San Miguel |
|
|
Defensores de Glew D |
VS |
C.A. Boca Juniors D |
2 - 0 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
SAG Polvorines D |
VS |
Ferro Carril Oeste D |
0 - 2 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
AFE – Unidxs Handball D |
VS |
San Fernando Handball D |
0 - 2 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
Villa Calzada D |
VS |
S.A.P.A. (Marcos Paz) D |
2 - 0 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
A.A.Quilmes D |
VS |
UNLu (Ciudad Lujan) D |
2 - 0 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
Club Deportivo Villa Elisa |
|
|
SAG Lomas de Zamora D |
VS |
Colegio San Jorge Loma Verde D |
43 - 26 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
| Britez, Patricio / Arraraz, Xavier |
Ver Planilla |
|
Atlanta D |
VS |
U. La Plata D |
2 - 0 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
All Boys D |
VS |
Club Vecinal La Unión Villa Giambruno D |
0 - 2 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
C.A. Talleres |
|
|
Asoc. Deportiva Beata Handball D |
VS |
Banfield D |
24 - 30 |
24/09/2022 11:30 |
Menores |
Mun. San Miguel | Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth / Cistriano, Francisco |
|
|
Defensores de Glew D |
VS |
C.A. Boca Juniors D |
8 - 15 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
| Asselborn, Federico / Pereyra, Florencia |
|
|
SAG Polvorines D |
VS |
Ferro Carril Oeste D |
22 - 27 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
| Tabare, Melisa / Rodriguez, Malvina |
|
|
AFE – Unidxs Handball D |
VS |
San Fernando Handball D |
2 - 0 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
Villa Calzada D |
VS |
S.A.P.A. (Marcos Paz) D |
0 - 2 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
A.A.Quilmes D |
VS |
UNLu (Ciudad Lujan) D |
22 - 14 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
Club Deportivo Villa Elisa | Di Nardo, Emiliano / Casco, Martin |
|
|
SAG Lomas de Zamora D |
VS |
Colegio San Jorge Loma Verde D |
|
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
Atlanta D |
VS |
U. La Plata D |
0 - 2 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
All Boys D |
VS |
Club Vecinal La Unión Villa Giambruno D |
0 - 2 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
C.A. Talleres |
|
|
Asoc. Deportiva Beata Handball D |
VS |
Banfield D |
13 - 31 |
24/09/2022 13:00 |
Cadetes |
Mun. San Miguel | Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth / Cistriano, Francisco |
Finalizado |
|
Defensores de Glew D |
VS |
C.A. Boca Juniors D |
28 - 37 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Asselborn, Federico / Pereyra, Florencia |
|
|
SAG Polvorines D |
VS |
Ferro Carril Oeste D |
6 - 35 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Tabare, Melisa / Rodriguez, Malvina |
|
|
AFE – Unidxs Handball D |
VS |
San Fernando Handball D |
20 - 49 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
| Gatto, Eluney / Gasparini, Germán |
|
|
Villa Calzada D |
VS |
S.A.P.A. (Marcos Paz) D |
2 - 0 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
A.A.Quilmes D |
VS |
UNLu (Ciudad Lujan) D |
12 - 45 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
Club Deportivo Villa Elisa | Di Nardo, Emiliano / Casco, Martin |
|
|
SAG Lomas de Zamora D |
VS |
Colegio San Jorge Loma Verde D |
|
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
Atlanta D |
VS |
U. La Plata D |
0 - 2 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
All Boys D |
VS |
Club Vecinal La Unión Villa Giambruno D |
46 - 11 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
C.A. Talleres | Vazquez, Rocio / Barrionuevo, Daniela Belén |
|
|
Asoc. Deportiva Beata Handball D |
VS |
Banfield D |
19 - 22 |
24/09/2022 14:30 |
Juveniles |
Mun. San Miguel | Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth / Cistriano, Francisco |
Finalizado |
|
Defensores de Glew D |
VS |
C.A. Boca Juniors D |
28 - 42 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
| Asselborn, Federico / Pereyra, Florencia |
|
|
SAG Polvorines D |
VS |
Ferro Carril Oeste D |
2 - 0 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
AFE – Unidxs Handball D |
VS |
San Fernando Handball D |
19 - 36 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
| Gatto, Eluney / Gasparini, Germán |
|
|
Villa Calzada D |
VS |
S.A.P.A. (Marcos Paz) D |
0 - 2 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
A.A.Quilmes D |
VS |
UNLu (Ciudad Lujan) D |
0 - 2 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
Club Deportivo Villa Elisa |
|
|
SAG Lomas de Zamora D |
VS |
Colegio San Jorge Loma Verde D |
|
24/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
Atlanta D |
VS |
U. La Plata D |
0 - 2 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
All Boys D |
VS |
Club Vecinal La Unión Villa Giambruno D |
2 - 0 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
C.A. Talleres |
|
|
Asoc. Deportiva Beata Handball D |
VS |
Banfield D |
41 - 20 |
24/09/2022 16:00 |
Junior |
Mun. San Miguel | Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth / Cistriano, Francisco |
Finalizado |
|