All Boys B |
VS |
SAG Villa Ballester |
40 - 10 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
| Baccaro, Cintia Rocío |
Finalizado |
|
UBA (Ciudad Universitaria) B |
VS |
Libre 2 |
2 - 0 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
Colegio del Parque |
|
|
Sagrado Corazón B |
VS |
SAG Lomas de Zamora |
15 - 31 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
| Salas, Lautaro |
Ver Planilla |
|
Estrella de Boedo B |
VS |
Banfield |
20 - 27 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
C.GyE. Ituzaingó | Vedia, Tomás |
Finalizado |
|
San Lorenzo de Almagro B |
VS |
Platense |
12 - 22 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
| Santos, Jesica |
Finalizado |
|
C.A. Huracán B |
VS |
Villa Modelo |
29 - 18 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
| Soriano, Gonzalo |
Finalizado |
|
Libre B |
VS |
Muñiz |
0 - 2 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
|
|
|
Juventud Unida San Miguel B |
VS |
Bartolomé Mitre |
16 - 22 |
06/11/2022 10:30 |
Infantiles |
Temperley | Vazquez, Rocio |
Ver Planilla |
|
All Boys B |
VS |
SAG Villa Ballester |
20 - 24 |
18/10/2022 11:30 |
Menores |
| Galarza, Juan |
Finalizado |
|
UBA (Ciudad Universitaria) B |
VS |
Libre 2 |
2 - 0 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
Colegio del Parque |
|
|
Sagrado Corazón B |
VS |
SAG Lomas de Zamora |
30 - 26 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
| Salas, Lautaro |
Ver Planilla |
|
Estrella de Boedo B |
VS |
Banfield |
22 - 23 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
C.GyE. Ituzaingó | Vedia, Tomás |
Finalizado |
|
San Lorenzo de Almagro B |
VS |
Platense |
21 - 22 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
| Santos, Jesica |
Finalizado |
|
C.A. Huracán B |
VS |
Villa Modelo |
40 - 7 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
| Soriano, Gonzalo |
Finalizado |
|
Libre B |
VS |
Muñiz |
0 - 2 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
|
|
|
Juventud Unida San Miguel B |
VS |
Bartolomé Mitre |
29 - 38 |
06/11/2022 11:30 |
Menores |
Temperley | Vazquez, Rocio |
Ver Planilla |
|
All Boys B |
VS |
SAG Villa Ballester |
17 - 16 |
06/11/2022 11:30 |
Cadetes |
| Baccaro, Cintia Rocío / Winkler, Brenda |
Finalizado |
|
UBA (Ciudad Universitaria) B |
VS |
Libre 2 |
2 - 0 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
Colegio del Parque |
|
|
Sagrado Corazón B |
VS |
SAG Lomas de Zamora |
17 - 28 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
| Gasparini, Germán / Moadeb, Matias |
Finalizado |
|
Estrella de Boedo B |
VS |
Banfield |
25 - 12 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
C.GyE. Ituzaingó | Di Nardo, Emiliano / Cruz, Fernando |
Finalizado |
|
San Lorenzo de Almagro B |
VS |
Platense |
26 - 19 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
| Santos, Jesica / Sappia, María Jose |
Finalizado |
|
C.A. Huracán B |
VS |
Villa Modelo |
22 - 22 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
| Rocha, Paula Natalia / Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth |
Finalizado |
|
Libre B |
VS |
Muñiz |
0 - 2 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
|
|
|
Juventud Unida San Miguel B |
VS |
Bartolomé Mitre |
21 - 28 |
06/11/2022 13:00 |
Cadetes |
Temperley | Addamo, Lucas / Primo, Lucas |
Finalizado |
|
All Boys B |
VS |
SAG Villa Ballester |
21 - 31 |
06/11/2022 13:00 |
Juveniles |
| Baccaro, Cintia Rocío / Winkler, Brenda |
Finalizado |
|
UBA (Ciudad Universitaria) B |
VS |
Libre 2 |
2 - 0 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
Colegio del Parque |
|
|
Sagrado Corazón B |
VS |
SAG Lomas de Zamora |
26 - 44 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
| Gasparini, Germán / Moadeb, Matias |
Finalizado |
|
Estrella de Boedo B |
VS |
Banfield |
32 - 21 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
C.GyE. Ituzaingó | Di Nardo, Emiliano / Cruz, Fernando |
Finalizado |
|
San Lorenzo de Almagro B |
VS |
Platense |
40 - 27 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
| Fernandez, Bárbara / Sappia, María Jose |
Finalizado |
|
C.A. Huracán B |
VS |
Villa Modelo |
27 - 21 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
| Rocha, Paula Natalia / Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth |
Finalizado |
|
Libre B |
VS |
Muñiz |
0 - 2 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
|
|
|
Juventud Unida San Miguel B |
VS |
Bartolomé Mitre |
34 - 25 |
06/11/2022 14:30 |
Juveniles |
Temperley | Addamo, Lucas / Primo, Lucas |
Finalizado |
|
All Boys B |
VS |
SAG Villa Ballester |
25 - 26 |
06/11/2022 14:30 |
Junior |
| Baccaro, Cintia Rocío / Winkler, Brenda |
Finalizado |
|
UBA (Ciudad Universitaria) B |
VS |
Libre 2 |
2 - 0 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
Colegio del Parque |
|
|
Sagrado Corazón B |
VS |
SAG Lomas de Zamora |
20 - 41 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
| Gasparini, Germán / Moadeb, Matias |
Finalizado |
|
Estrella de Boedo B |
VS |
Banfield |
28 - 19 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
C.GyE. Ituzaingó | Di Nardo, Emiliano / Cruz, Fernando |
|
|
San Lorenzo de Almagro B |
VS |
Platense |
21 - 15 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
| Fernandez, Bárbara / Sappia, María Jose |
Finalizado |
|
C.A. Huracán B |
VS |
Villa Modelo |
11 - 37 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
| Rocha, Paula Natalia / Diaz Gimenez, Johanna Elizabeth |
Finalizado |
|
Libre B |
VS |
Muñiz |
0 - 2 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
|
|
|
Juventud Unida San Miguel B |
VS |
Bartolomé Mitre |
36 - 24 |
06/11/2022 16:00 |
Junior |
Temperley | Aguilar, Alejandra / Vazquez, Ayelen |
Finalizado |
|